(karta nr 1459)
 

TRW - systemy hamulcoweTRW Braking Systems Polska Sp. z o. o.
ul. Leonarda da Vinci 7
44-121 Gliwice
tel.: +48 32 338 20 75

Jako światowy lider w rozwoju i produkcji systemów hamulcowych, TRW Automotive posiada ponad siedemdziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu zaawansowanych technologii i najlepszych produktów we wszystkich zakątkach świata. TRW Automotive wyprodukowała więcej systemów hamulcowych anti-lock (ABS) niż którakolwiek z firm na świecie, poza tym jest wiodącym, światowym producentem komponentów do hamulców tarczowych. Jest także wiodącym producentem zaawansowanych systemów hamulcowych oraz modułów hamulców.

Komponenty systemów hamulcowych produkowane przez TRW Automotive stosuje ponad 40 producentów samochodów w ponad 180 różnych typach samochodów na całym świecie. Ponadto firma wdrożyła wiele pionierskich rozwiązań w systemach hamulcowych.

Firma zwróciła się do nas o wykonanie maszyny do montażu układu wspomagania hamulców. Sterowanie wykonane na sterowniku Allan Bradley, siłowniki pneumatyczne Festo, czujniki położenia Turck i Di-soric. Na stanowisku montażowym następuje zaciśnięcie elementów wspomagania hamulców w trzech wymiarach (osiach) z wymaganą dokładnością 0,1 mm. Maszyna pracuje 24 godziny na dobę.

powrót